KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14997257
nr 1499 7257
Palle Svensson
(1911-1991), Sverige
Etsningar, 7 st, Signerade, oramade lösa blad. Bladets mått: 34x28 - 44x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:17:07
100 kr
200 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Palle Svensson
Läs mer om Palle Svensson